Prekių Grąžinimo Politika

  1. Negražinamos Prekės: Mes didžiuojamės siūlydami aukštos kokybės, unikalias interjero prekes. Dėl šios priežasties, visos mūsų parduodamos prekės yra negražinamos. Kiekviena prekė yra atidžiai tikrinama prieš siunčiant ją klientui, užtikrinant, kad ji atitiktų aukščiausius standartus.

  2. Prekių Kokybė: Jeigu manote, kad gavote brokuotą ar netinkamos kokybės prekę, prašome nedelsiant susisiekti su mumis per el. paštą [el.paštas] arba telefonu [telefono numeris]. Mes įsipareigojame išnagrinėti kiekvieną atvejį individualiai ir siūlyti tinkamiausią sprendimą.

  3. Klaidingai Užsakytos Prekės: Jeigu esate užsisakę prekę per klaidą, prašome nedelsiant susisiekti su mumis. Nors prekės negrąžinamos, mes stengsimės rasti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į kiekvieną situaciją atskirai.

  4. Informacija apie Užsakymą: Prieš patvirtindami užsakymą, prašome atidžiai patikrinti prekių aprašymus, spalvas ir dydžius. Tai padės išvengti nesusipratimų ir užtikrins, kad gausite tiksliai tai, ko tikėjotės.

  5. Klientų Aptarnavimas: Mes esame čia, kad padėtume! Jeigu turite klausimų ar abejonių dėl mūsų grąžinimo politikos ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų prekes, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą.

Pirkinių krepšelis